قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی گیلانار

کلیه قوانین فروشگاه اینترنتی گیلانار، برای هر دو طرف فروشنده و خریدار، منطبق با قوانین کسب‌ و کار اینترنتی در جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است.

بر اساس قانون‌‌‌ کسب‌ و کار اینترنتی، تنها مرجع رسمی مورد تایید گیلانار، سایت رسمی این شرکت به آدرس اینترنتی www.gilanardriedfruits.comمی باشد.

 

سیاست‌های حریم شخصی

گیلانارمتعهد است در قبال تمامی اطلاعات شخصی کاربران اعم ازنام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، کدپستی، آدرس، و جانب امانت را رعایت کند و از هرگونه استفاده ابزاری از این اطلاعات جدا خودداری خواهد کرد.

 

ثبت و ارسال سفارش

کاربر موظف است هنگام درج اطلاعات گیرنده اعم از آدرس و ، مشخصات صحیح وارد نماید. مسیولیت هرگونه خسارت احتمالی به واسطه درج اطلاعات نادرست در سایت، به عهده کاربر خواهد بود.

گیلانار موظف است کلیه سفارشات ثبت شده در ایام غیر جشنواره های فروش را، در کمتر از 5 روز کاری آماده و تحویل اداره پست دهد.

 

پشتیبانی

فروشگاه اینترنتی گیلانار، بر رضایت مشتریان پایه ریزی شده است. بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، میتوانید بصورت 24ساعته با بخش پشتیبانی گیلانار در تماس باشید.

 

تغییر سفارش یا برگشت کالا

گیلانار کیفیت کلیه محصولات ارائه شده در این سایت را تضمین میکند، و برای اطمینان خاطر کاربران، امکان مرجوعی بسته را در صورت رعایت موارد ذکر شده و ظرف مدت 24ساعت از تاریخ دریافت، امکان پذیر میسازد.

در صورت تمایل کاربر به انصراف از خرید پیش از تحویل بسته به پست، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در صورت تمایل کاربر به تغییر محتویات سفارش خود قبل از تحویل بسته به اداره پست، لازم است از طریق تلفن های تماس بخش پشتیبانی سایت نسبت به این موضوع اقدام نماید.

کاربر پس از تحویل بسته به اداره پست، امکان انصراف از خرید نخواهد داشت.

 

پشتیبانی

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی گیلانار، سعی شده کلیه سوالات و نیازهای احتمالی کاربران با نهایت دقت و به تفصیل توضیح داده شوند. اما درصورت نیاز به طرح هرگونه سوال یا رفع هرگونه ابهام، پشتیبانی گیلانار بصورت 24ساعته پاسخگوی کلیه کاربران عزیز خواهد بود.